Galeria Handlowa „Prospekt”

RESCO TO LUDZIE. PASJONACI.

Najwyższej klasy specjaliści rynku nieruchomości i inżynierowie z unikalnym doświadczeniem w budowie obiektów wielofunkcyjnych.

RESCO oferuje wysokiej jakości usługi. Służymy Klientom pomocą w wyborze najlepszych strategii inwestycyjnych oraz lokalizacji nieruchomości.

Uważamy, że każda nieruchomość posiada unikalne cechy, których wyeksponowanie jest jednym z zadań w drodze do sukcesu naszych Klientów.

01. Korzyści

RESCO to wiedza i wysokie kompetencje.

02. Elastyczność

Dopasowane do budżetu warunki finansowe.

03. Jakość

Zawsze na najwyższym poziomie.

04. Unikalność

Każda nieruchomość posiada indywidualne cechy.

05. Inspiracje

Wskażemy ci nowe trendy w inwestycjach w nieruchomości.

06. Racjonalność

Przedstawimy ci scenariusze poparte kalkulacjami.

Jakość oferowanych przez RESCO usług jest priorytetem. Służymy Klientom pomocą w wyborze najlepszych inwestycji i lokalizacji.
Uważamy, że każda nieruchomość posiada unikalne cechy, których wyeksponowanie jest naszym podstawowym zadaniem w drodze do sukcesu naszych klientów. Dlatego w RESCO przykładamy tak dużą wagę do szczegółów, stosując przy tym najlepsze praktyki i najnowsze rozwiązania architektoniczne i biznesowe.

20

lat doświadczenia

w przygotowaniu i realizacji obiektów wielofunkcyjnych

Klienci RESCO wiedzą, że jesteśmy pionierami nowych rozwiązań. W RESCO dostrzegamy nowe trendy i nie podążamy po już przetartych szlakach. Zastosowanie takiej strategii wielokrotnie potwierdziło, iż działania rekomendowane przez RESCO są nie tylko skuteczne, ale i ekonomicznie uzasadnione.

Dzięki świetnej organizacji pracy i mobilności naszego zespołu RESCO podejmuje się również nietypowych projektów. Działamy w trosce o dobro Klienta oraz z szacunkiem do jego budżetu. W RESCO jesteśmy elastyczni co powoduje, że możemy zaoferować Klientom swoje usługi na bardzo konkurencyjnych warunkach oraz dopasowując ich zakres i intensywność do jego budżetu.